Direct naar de inhoud

Nieuws uit de Bibliotheek

Telefoonservice opvragen e-mailadres

Telefoonservice opvragen e-mailadres

Sinds het uitbreken van de coronacrisis proberen wij onze leden zo goed mogelijk te informeren. Zo delen we in onze nieuwsbrief de belangrijkste informatie over openingstijden, abonnementen of ander nieuws over veranderingen bij de Bibliotheek Enschede. 

Die nieuwsbrief versturen wij maandelijks per e-mail naar onze leden, als ze aangegeven hebben de brief te willen ontvangen. Omdat niet al onze leden een e-mailadres hebben opgegeven, kunnen we niet alle leden bereiken met belangrijk nieuws.

Vanaf vandaag kunt u daarom gebeld worden door één van onze medewerkers van de Bibliotheek Enschede. We vragen u of we uw e-mailadres mogen verwerken in onze adresgegevens. 

We vinden het belangrijk u goed van informatie te voorzien.

Heeft u vragen? We staan voor u klaar.

U kunt ons bereiken via  of 053 480 48 04 (maandag t/m vrijdag van 10.00 uur - 17.00 uur).